اطلاعات دوره
آموزش زبان انگلیسی – ويژه مهمانداران هواپيما
مسیر آموزشی

آموزش زبان انگلیسی – ويژه مهمانداران هواپيما

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.4/5
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد شیروان4.6
  • زمان:3 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به فراگیران مهمانداری به صورت کاربردی شیوه‌های ارتباط مستقیم و موثر در شرایط کاری آموزش داده می‌شود و آن‌ها را برای شرکت در مصاحبه نیز آماده می‌نماییم. هدف ما نیز از این آموزش ارائه مطالب کاربردی اصلی در راستای کسب دانش زبانی لازم در این حوزه، منسجم و کاربردی‌سازی آموزه‌های اصلی، آموزش حداکثر محتوای ممکن در حداقل زمان و افزایش مهارت زبانی برای انجام مصاحبه این حوزه است. لازم به توضیح است که زبان عمومی فراگیران دوره‌های مهمانداری جهت پذیرش باید حداقل در سطح Intermediate باشد و ما تنها به حوزه زبان کاربردی مهمانداری خواهیم پرداخت و زبان عمومی در اینجا آموزش داده نمی‌شود.
دوره آموزش زبان انگلیسی – ويژه مهمانداران هواپيما دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد شیروان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان انگلیسی – ويژه مهمانداران هواپيما را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی