اطلاعات دوره
مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ
مسیر آموزشی

مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:بهادر قدم خیر0
  • زمان:3 ساعت و 53 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ اوایلی که کارم رو تو زمینه سئو شروع کردم سطح وب(اقلاً فارسی) در حد الان نبود.اینهمه ابزار نبود که بشه باهاشون کارای مختلف کرد.اینهمه رقیب هم نبود که نیاز به رقابت سخت و شدیدی باشه.اون زمان نهایت تمرکزی که توسط بیزینس ها وجود داشت روی سئو بود( تازه نهایتش ها! )هرچی اومدیم جلوتر و به دوران معاصر نزدیکتر شدیم عموم جامعه شناخت و آگاهیشون از فضای وب و اینترنت بیشتر و بیشتر شد، و این شد که رقابت هم بیشتر و شدیدتر شد. خب صد البته که مفاهیم خیلی بیشتر و جدیدتری هم بوجود اومد، و قطعاً ابزارهای خیلی بیشتری هم پدیدار شدن.این شد که هی باید بیشتر و بیشتر یاد میگرفتم. و باید بیشتر و بیشتر هم کار میکردم تا خودم رو بروز نگه دارم و همینطور بتونم توی شرکت هایی که حالا یا مشاور و مدرس بودم، یا پاره وقت، و یا تمام وقت، رشد و پیشرفت ایجاد کنم(اقلاً در سطح اینترنت و تو فضای دیجیتال)اینطوری شد که تو این سالیانی که از فعالیت حرفه ایم داره میگذره، به دفعات از مسیرهای مختلف دیجیتال مارکتینگ پیش رفتم و زیر مجموعه های مختلفش رو تونستم دنبال کرده و توشون فعالیت کنم.میدونم شما هم مثل من که شغلم رشد دادن کسب و کارها تو فضای اینترنت بود، دنبال این هستین شرکتی که براش کار میکنید ، و یا حتی اصلاً کسب و کار خودتون رو رشد بدید و موفق تر کنید.شاید ندونین که باید چیکارا بکنید تا بتونید بیزینس خودتون رو بازاریابی (یا به اصلاح مارکت) کنید و برای خودتون مشتری پیدا کنید، اما اصلاً اشکالی نداره.من طبق تجربیات و مطالعاتی که انجام دادم توی این دوره قراره که راهنماتون باشم و میخوام مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ رو از 0 تا 100 براتون بیان کنم. ( البته مسلماً هیچوقت به 100 نمیرسیم چون همیشه تغییر و بروزرسانی وجود داره)در نهایت، در پایان این دوره شما تصویر پایه ای و صحیح از حوزه فعالیتهای دیجیتال مارکتینگ یا همون بازاریابی دیجیتال کسب خواهید کرد و آماده میشید تا وارد بخش های تخصصی تر در حوزه بازاریابی دیجیتال بشید و این قابلیت رو پیدا کنید که هم برای خودتون و هم اطرافیانتون در فضای مجازی مشتری هاتون رو افزایش بدید و کسب و کارتون رو چندین پله ارتقا بدید.ضمناً اگر تمایل داشتید که تجربه مصاحبه های با شرکت های خارجی رو هم باهاتون در میون بذارم، تو نظرات بهم بگید تا توی یه فصل جداگونه راجع بهش صحبت کنم.
دوره مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 53 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط بهادر قدم خیر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

a.kamali

آقا از شما خیلی ممنونم هم خوب توضیح میدین و هم مطالب ارزشمند رو بیان کردین

بهادر قدم خیر (مدرس)

سلام و احترام خدمت شما خیلی خوشحالم که براتون مفید بوده و رضایت لازم رو داشتین سپاس از پیام پر مهرتون

ghazaleh.ntj

سلام دوره بسیار جالبی بود و بسیار اثربخش بود. لطفا تجربه مصاحبه با شرکت های خارجی رو هم با ما به اشتراک بذارین. ممنون

بهادر قدم خیر (مدرس)

سلام و احترام سپاس از پیامتون خوشحالم که براتون مفید بوده به امیدخدا در اولین فرصت

[email protected]

سلام تو safari باز نمیشه؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی