اطلاعات دوره
آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی – سطح A2
مسیر آموزشی

آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی – سطح A2

669,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 669,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:19 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا دلاور4.7
  • زمان:4 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش به نکات تکمیلی گرامر پایه زبان انگلیسی پرداخته می شود. آشنایی با این مباحث شما را قادر می سازد تا بتوانید در مورد زمان های مختلف، جمله بسازید و درباره مسائل روزمره صحبت کنید. این آموزش مطابق با استاندارد CEFR، یعنی چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها طراحی شده است و لذا دسته بندی اصولی گرامر، این امکان را به زبان آموز می دهد که به صورت پلکانی و مرحله به مرحله، آموزش های لازم را در حوزه گرامر پشت سر گذارد.  
دوره آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی – سطح A2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا دلاور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 669,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی – سطح A2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سهیل

استایل آموزش بینظیر بود. همه مطالب را قدم به قدم گفتند هیچ مطلبی جانموند.

حمیدرضا

آموزش شاهکار به اندازه واقعی بود، در بحث تدریس و نکاتی که داشت از نظر شخصی دوست داشتم چون از نظر زمان بندی خوبه نوع تدریس و نحوه بیان خوبی داشتند و موافق این آموزش هستم.

حمیدرضا

بی نظیر و بهترین آموزش زبان

هومن

دخترم این آموزش رو دیده و مطالعه کرده براش خوب بوده.

یاسر

این آموزش عالی بود کلی کمکم کرد. ازش کاملا یاد گرفتم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی