اطلاعات دوره
آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح مقدماتی A2 – به زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح مقدماتی A2 – به زبان انگلیسی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا دلاور4.7
  • زمان:2 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تدریس یک باره مفاهیم گرامری باعث سردرگمی زبان آموز شده و این اجازه را به او نمی دهد که بتواند یادگیری مفاهیم اولیه را به عنوان شالوده پروسه آموزش، عمیق ساخته و بعد بر روی این شالوده، جزئیات لازم را اضافه کند. از طرفی، عدم طراحی درست و نیز آموزش یک باره گرامر باعث پیچیدگی آن ها می گردد که ممکن است دانشجو را سردرگم کند، اما دسته بندی گرامر، آموزش گام به گام را میسر کرده است که علاوه بر سهولت، یادگیری را نیز عمیق تر می کند.  
دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح مقدماتی A2 – به زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا دلاور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح مقدماتی A2 – به زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

پرگل

تشکر از شما و مدرس گرامی کاربردی و مفید هست.

مهدی

آموزش خوب و مثمر ثمری بود.. تقاضای تدریس سطوح بالاتر گرامر انگلیسی توسط این استاد رو از مجموعه فرادرس دارم. لطفا سطوح بالاتر گرامر زبان انگلیسی و همچنین سایر مهارتهای زبان انگلیسی توسط استادزهرا دلاور در مجموعه فرادرس تدریس بشه. با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی