اطلاعات دوره
آموزش مصاحبه شغلی انگلیسی + سوالات رایج، پاسخ نمونه و موفقیت در مصاحبه کاری
مسیر آموزشی

آموزش مصاحبه شغلی انگلیسی + سوالات رایج، پاسخ نمونه و موفقیت در مصاحبه کاری

269,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 269,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرزانه عاشوری4.9
  • زمان:1 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

انجام مصاحبه شغلی به خودی خود استرس‌زا است، چرا که ترس از شکست در مسیر تلاش برای جلب نظر فرد یا افراد مصاحبه‌کننده ممکن است ما را از نشان دادن توانایی‌های واقعی خود باز دارد. حال اگر این مصاحبه به زبان انگلیسی باشد، ممکن است بر اضطراب و نگرانی ما افزوده شود. هدف از ارائه این فرادرس، آشنایی با سوالات عمومی رایج در مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی و پاسخ‌های نمونه، اشاره به نکات مهم و استفاده از لغات و عباراتی است که برای داشتن یک مصاحبه موفق به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بیشتری توانایی‌ها و مهارت‌های خود را برای داشتن شغل مورد نظر نشان دهید.
دوره آموزش مصاحبه شغلی انگلیسی + سوالات رایج، پاسخ نمونه و موفقیت در مصاحبه کاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرزانه عاشوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 269,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مصاحبه شغلی انگلیسی + سوالات رایج، پاسخ نمونه و موفقیت در مصاحبه کاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهدی

جایی این آموزش و ندیدم ارائه داده باشن برای همین برام خیلی جالب این آموزش و خوب بود.

رضا

مفید و کاربردی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی