اطلاعات دوره
آموزش زبان انگلیسی – آواشناسی یا فونتیک Phonetics
مسیر آموزشی

آموزش زبان انگلیسی – آواشناسی یا فونتیک Phonetics

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:14 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:لادن جنیدی جعفری4.3
  • زمان:1 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

بدون تردید تسلط بر نظام آوایی یک زبان در برقراری ارتباط به آن زبان، نقشی بسیار مهم ایفا می‌کند، به این دلیل که آواهای هر زبان متشکل از صداهای گوناگون و متنوعی هستند که بدون آگاهی به آن‌ها، رساندن و درک منظور افراد در جامعه به سادگی دستخوش تغییرات می‌شود. در آموزش پیش رو قوانین آواشناسی زبان انگلیسی را بررسی می‌کنیم و یاد خواهیم گرفت که چگونه با تسلط بر آن ارتباط برقرار کنیم. در این فرادرس با مفاهیمی همچون: انواع صداهای مصوت و صامت، شیوه و جایگاه تولید صداهای مختلف و انواع استرس آشنا می‌شویم.
دوره آموزش زبان انگلیسی – آواشناسی یا فونتیک Phonetics دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط لادن جنیدی جعفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان انگلیسی – آواشناسی یا فونتیک Phonetics را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد رضا

هم درسی لازم داشتم هم برای کارم، نکته ی منفی برای این آموزش وجود ندارد.

فاطمه

مقدمه ای از آموزش رو دیدم به نظرم خوب بود.

هوشنگ

سطح آموزش متوسط رو به بالا بود از 100 میشه گفت 90 درصد رو ساپورت کرده بود. اگر با این آموزش پیش بری پیشرفت خیلی خوبی داری.

امیر

مدرس به قدری خوب بود که انگار غرق آموزش بود و این موضوع باعث شد که داشجو خوب بفهمه مطالب رو.

سروش

از بیس بود ولی چون مطلب گستردس و هیجا نمیشه این تیپ آموزش رو پیدا کرد یه ویدیو جامع تررم بزارید خوب میشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی