اطلاعات دوره
آموزش مهندسی نرم افزار پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی نرم افزار پیشرفته

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:لعیا محمدی4.8
  • زمان:5 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

بحران اصلی نرم‌افزار از ابتدای تولید آن، بحث نگهداری نرم‌افزار بوده است و با مطرح شدن این چالش مهندسین نرم‌افزار به این نتیجه می‌رسند که باید برای مقابله با بحران نرم‌افزار و غلبه بر پیچیدگی تولید آن تا حد ممکن، فرایند طراحی و تولید نرم‌افزار را به سمت علوم مهندسی مانند: ابزارهای محاسباتی، شبیه‌سازی، طراحی و… ببرند و حرکت به این سمت، نیاز به تعریف نظم، روش، ابزار و مدیریت فرایند تولید نرم‌افزار دارد. برای نیل به این هدف، در مراحل رشد و تکامل تولید نرم‌افزار روش‌ها و توسعه‌های گوناگونی مطرح می‌شود.
دوره آموزش مهندسی نرم افزار پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط لعیا محمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی نرم افزار پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرعباس

مدرس تسلط خیلی خوبی داشت و تونستند مفاهیم رو به درستی انتقال بدن.

سعید

اسلاید هاشون خیلی خوبه. کلا اسلاید باید گویا باشه. فرم آموزش های فرادرس رو می پسندم، چون اسلاید ها معمولا ساده هستند و حواس آدم پرت نمیشه. این آموزش رو حتی بدون صدا ببینید، متوجه درس میشید.

حشمت

سلام خلاصه و مفید بود خصوصا برای دانشجویان که منبع و سرفصل برای مرور لازم دارند .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی