اطلاعات دوره
آموزش درس بازار سرمایه و ابزار تامین مالی اسلامی
مسیر آموزشی

آموزش درس بازار سرمایه و ابزار تامین مالی اسلامی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حامد باقری4.6
  • زمان:20 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در درس بازار سرمایه و ابزار تامین مالی اسلامی، تمامی جزییات مربوط به بازارهای مالی و اوراق بهادار مورد معامله در این بازار توضیح داده می شود. از طرفی نگاه فقهی و اسلامی حاکم بر سرمایه گذاری در بازار سرمایه گذاری و سرمایه پذیری مورد مطالعه قرار می گیرد و در پایان نتیجه مشترک میان نظام اقتصادی مدرن و سیستم اقتصادی اسلامی در رابطه با سرمایه گذاری در بازار سرمایه به عنوان ابزار مشتقه معرفی و به جزییات آن به صورت کامل پرداخته می شود.
دوره آموزش درس بازار سرمایه و ابزار تامین مالی اسلامی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 20 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حامد باقری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش درس بازار سرمایه و ابزار تامین مالی اسلامی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

خیلی توضیحاتش مدون بود. من دیگه یه پیوستگی عجیبی به سایت شما پیدا کردم فقط لطفا به مخاطبین قدیمی و وفادارتون کدهای تخفیف بیشتری اختصاص بدید.

احسان

تو آموزش هایی مثل این که مفهومیه، دوست داریم با این مفاهیم آشنا بشیم و قرار داداشو یاد بگیریم، که به نظرم خوب تدریس شد. آقای باقری استاد خوبی هستند. میشد آموزش طولانی تر هم باشه. کاش زمانی هم که ما دانشجو بودیم، فرادرس بود.

رضا

احساس کردم داره یکی داره برام انشاء می خونه تا اینکه واقعا تدریس کنه.

مصطفی

بیسش یک مقدار دانشگاهی بود و برای گرایش های مالی مناسب تره. ولی خب برای اطلاعات عمومی هم خوبه.

اکبر

از دید کلاس بهش نگاه کردم خوبه. درسی هست با این عنوان که کاملا پوشش یده اون درسو و برای یک دانشجو خوبه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی