اطلاعات دوره
آموزش فیلمنامه نویسی – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش فیلمنامه نویسی – مقدماتی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:23 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:خاطره سادات عباسی4.4
  • زمان:2 ساعت و 5 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس، علاقه مندان به سینما می توانند با پایه و اصول نگارش فیلمنامه و چگونگی انجام عملی آن آشنا شوند. این فرادرس در سطح ابتدایی آن به پرورش ایده و چگونگی شکل گرفتن داستان و پس از آن به چگونگی نگارش صحنه ها و گفتگو می پردازد. هر چند که این آموزش از مرحله اول تا انتها، نگارش یک فیلمنامه را شامل می شود اما برای آن دسته از علاقه مندان که تجربه خاصی در این زمینه ندارند هم، مفید است چرا که تمارین مشخص شده، به آن ها چگونگی پردازش ایده تا شکل گیری داستان را آموزش می دهد.
دوره آموزش فیلمنامه نویسی – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط خاطره سادات عباسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فیلمنامه نویسی – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کوروش

برای کسی تهیه کرده بودم، مشاهده کرده بود نسبتا آموزش خوبی بود.

محمد

خیلی به این موضوع علاقه مند بودم، آموزش خوبی بود برای آشنایی اولیه.

هادی

بخش هایی رو مشاهده کردم خوشم اومد ازش.

شیما

ممنون از خانم عباسی که بسیار عالی و شیوا توضیح میدن. بنده چندسال پیش یک کلاس فیلمنامه نویسی در یکی از آموزشگاه های تهران که مدیریتش با یکی از بازیگران هست رفتم و فقط پول میگرفتن و حتی همین چیزهای ابتدایی رو هم،  تدریس نکردن. ممنون از فرادرس و عوامل

Shabnam

بی نظیر بود. ممنون از سرکار خانم عباسی و تمامی عوامل فرادرس اگر دوره پیشرفته هم ارائه بشه عالی میشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی