اطلاعات دوره
آموزش روانشناسی بازارهای مالی با استفاده از هرم مازلو و سیستم کانمن
مسیر آموزشی

آموزش روانشناسی بازارهای مالی با استفاده از هرم مازلو و سیستم کانمن

690,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 690,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد صفار4.7
  • زمان:3 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی شده است، با کنکاش در چگونگی سیستم تصمیم‌گیری مغز انسان بر پایه سیستم‌های پروفسور کانمن و بررسی چگونگی طبقه‌بندی نیازهای عمومی خودمان که بر پایه دستاوردهای پروفسور مازلو صورت گرفته است، راهی جدید و ابداعی را در مسیر افزایش مهارت معامله‌گری خود به کار بگیریم. این مسیر جدید در تطابق با نیازهای یک معامله‌گر ترسیم شده است و می‌تواند در افزایش راندمان و کاهش ترس و استرس در فرایند معامله‌گری بسیار مفید باشد.
دوره آموزش روانشناسی بازارهای مالی با استفاده از هرم مازلو و سیستم کانمن دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد صفار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 690,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش روانشناسی بازارهای مالی با استفاده از هرم مازلو و سیستم کانمن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سهیل

خوب و بد مطالب ولی جا داشت یکم تخصصی تر باشه.

علی

طبق ظرفیتی که هست کامل و خوب بود. ممنونم از تیم خوب شما.

مهدی

استاد بیان خیلی خوبی دارند، من کتاب آقای کانمن رو هم خونده بودم بیان استاد انقدری شیوا هست که اگه یه چیزی رو تو کتاب نفهمیده باشیم، ایشون قشنگ توضیحش میدند.

علی

آفرین بابت آموزش هایی که ارائه می کنید.

محسن

باسلام و احترام جناب آقای دکتر صفار جای خوشحالی داره که بواسطه تلاش شما در زمینه روانشناسی بازار این درک رو برای مخاطب بوجود آوردید که بصورت جامع تر و شفاف تری به مسایل تاثیر گذار اساسی در روحیات و موفقیت های معامله گر توجه بشه. درواقع بواسطه این دوره آموزشی این رشته فکری در ذهن بوجود میاد که چقدر مسایل روانشناسی در موفقیت معامله گر و همچنین موفقیت در معاملات تا چه اندازه میتونه روی روحیات معامله گر اثرگذار باشه و این کنکاش و اثر متقابل میتونه به رشد تصاعدی (شادابی روحی + موفیقت شغلی) بطرز قابل توجهی اثرگذار باشه و یا حتی بالعکس. از نظر بنده در واقع شناخت و تشخیص و هدایت صحیح این جریان تاثیرگذار ولی پنهان میتونه رمز موفقیت فرد در زندگی شخصی و شغلی باشه و از طرفی نادیده گرفتن این جریان هم میتونه منجر به افت روحی-شغلی بشه. همانند دوره آموزشی دیگر شما تحت عنوان " ایجاد ساختار تعمیمی ذهنی در بازارهای مالی" در فرادرس از شما استاد گرانقدر بسیار سپاسگزارم بابت آموزش های ارزنده و بسیار مفید. در پناه حق باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی