اطلاعات دوره
آموزش اکسپرت نویسی بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش اکسپرت نویسی بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 – مقدماتی

990,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 990,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد صفار4.7
  • زمان:7 ساعت و 1 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توجه به افزایش توانمندی نرم‌افزارهای محاسباتی و دسترسی به رایانه‌های پرسرعت، امکان آنالیز رفتارهای بازارهای مالی بیش از پیش محقق شده است، لذا برای استفاده از این امکان، روش‌های برنامه‌نویسی برای تحقق این مهم در دسترس است. زبان برنامه‌نویسی MQL‎ از جمله دستاوردهای این مسیر جدید است که به خصوص در دو دهه اخیر بسیار در انجام معاملات برخط کارایی داشته و با توجه به اقبال بسیار زیاد در سایت‌ها به صورت مبسوط از آن صحبت شده و کتابخانه‌های داخلی در نظر گرفته شده نیز به صورت مستمر در حال به‌روزرسانی و توسعه هستند. بنابراین یادگیری این زبان برنامه‌نویسی و استفاده از آن به خصوص برای معاملات کوتاه‌مدت بسیار زیاد توصیه می‌شود و به همین دلیل در این فرادرس به آن می‌پردازیم.
دوره آموزش اکسپرت نویسی بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد صفار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 990,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اکسپرت نویسی بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

قاسم

نسبت به هرینه آموزش، عالیه

رسول

بدون اغراق در طول دوران تحصیل استادی با این سبک تدریس با انرژی و با حوصله ندیدم، به شخصه به هیچ عنوان از دیدن آموزش ها خسته نمیشوم و ثانیه به ثانیه اش لذت بخش است. واقعا ممنون.

امیرعلی

مثال های عالی و کاربردی خوبی داشت.

مهدی

دوره بسیار عالی بود. استاد هم به صورت بسیار شفاف و باحوصله مسائل را بیان می کنند

مهتاب

دوره خیلی عالی بود. فقط ای کاش امکان ارتباط با استاد نیز وجود داشت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی