اطلاعات دوره
آموزش تابلو خوانی در بورس و بازار سهام – تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش تابلو خوانی در بورس و بازار سهام – تکمیلی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

اهمیت یادگیری بحث تابلوخوانی این است که مرجعی کامل برای تحلیل یک نماد معاملاتی است و شما در کنار مباحث تکنیکالی با بهره‌گیری از تابلوخوانی می‌توانید معامله‌ای دقیق‌تر و پر‌سود‌تر داشته باشید. تابلوخوانی، سخت و پیچیده نیست اما نیاز به تجربه دارد تا همه چیز به خوبی در ذهن شما جا بگیرد. این فرادرس از آن جهت که این مطالب در حال حاضر در کتابی یافت نمی‌شود و به طور کلی مراجع تابلوخوانی کم هستند و مباحث به نسبت کمتری را پوشش می‌دهند، برای علاقه‌مندان به مبحث تابلوخوانی مناسب است، همچنین از مباحث نامرتبط نیز خودداری شده و شما می‌توانید در زمان نه چندان زیادی مطالب تابلوخوانی پیشرفته را یاد بگیرید.
دوره آموزش تابلو خوانی در بورس و بازار سهام – تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حسین اقبالی شمس‌آبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تابلو خوانی در بورس و بازار سهام – تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

عالی هست.

علی

استاد حائری خیلی عالی مطالب و سرفصل ها را توضیح دادند.

حامد

این آموزش از همه نظر خوب بود مخصوصا از نظر محتوایی.

مهدی

دوره بسیار مفیدی بود. خواهشمند است در ارتباط با تابلوی سهام های دارای افزایش سرمایه و حق تقدم ها، صندوق های ETF و صندوق های کالایی نیز دوره ای برگزار شود

محمد سجاد

از این دوره راضی بودم، به نظرم استاد اقبالی تدریس خوبی داشتند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی