اطلاعات دوره
آموزش نوسان گیری در بورس – تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش نوسان گیری در بورس – تکمیلی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

اختصاص زمان مناسب، کنترل خود، روانشناسی و مدیریت ذهن برای معامله‌گران (خصوصا برای نوسان‌گیری در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت)، از اهمیت زیادی برخوردار است. یک فرد برای تحقق معاملات موفق و مستمر در نوسان‌گیری، باید ابتدا مسئولیت کامل اقدامات انجام شده و تصمیمات اتخاذ شده و نتایج حاصل از آن‌ها را (چه این نتایج توام با کسب سود و چه توام با حصول ضرر باشند) بپذیرد. توجه به کلیه موارد مذکور، در این آموزش تلاش می‌شود به هر سه بعد مثلث موفقیت در نوسان‌گیری که شامل: بحث فنی، روانشناسی و مدیریت ریسک است، پرداخته شود و شیوه آماده‌سازی برای ورود به عرصه نوسان‌گیری برای معامله‌گران نیز مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
دوره آموزش نوسان گیری در بورس – تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نوسان گیری در بورس – تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیررضا

آموزش رو دیدم از نظر مطالب گفته شده میزان تسلط مدرس، نوع ارائه و کیفیت ویدئو ها میتونم در حد متوسط هست. امیدوارم در زمینه بورس بتونید آموزش های قوییتر و بهتری ارائه کنید.

حسین

بیشتر آموزش های بورس شما رو تهیه کردم و از محتوا و تسلط مدرس خیلی راضی هستم. تشکر از شما و مدرس گرامی

مصطفی

به نظرم فقط صحبت میشه و ی سری توصیه هست. با این آموزش نباید انتظار داشته باشید نوسان گیری رو یاد بگیرید.

آریا

اگر با نوسان گیری آشنایی ندارید، این میتونه دوره خوبی باشه تا از لحاظ ذهنی آشنا و تقویت بشید برای ورود به نوسان گیری، اما به شما یاد نمیده چه سهمی رو پیدا کنید و 2 3 مدل استراتژی بیشتر به شما یاد نمیده. در کل اگر آشنایی قبلی دارید با بحث نوسان گیری و دنبال یه آموزش برای افزایش به دانشتون از لحاظ انتخاب سهم و تکنیکال هستید این آموزش برای شما نیست. اما اگر تازه قصد ورود به بازار رو دارید آموزش مفیدی برای علاقه مندان تازه وارد است.

سجاد

سپاس از آقای حائری بزرگوار که خیلی خوب مطالب رو شرح دادن واقعا یکی از دوره های بی نقصی بود که دیدم ، ای کاش استراتژی های بیشتری رو شرح میدادین هر چند واقعا توی این چند استراتژی معاملاتی هم که گفتین خیلی عالی و کاربردی بود. منتظر دوره های دیگه ای از شما هستیم. زنده باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی