اطلاعات دوره
آموزش پیاده سازی اندیکاتورها در بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4
مسیر آموزشی

آموزش پیاده سازی اندیکاتورها در بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4

890,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 890,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد صفار4.7
  • زمان:5 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شاید تا سال‌های متمادی دسترسی بشر به ابزارهای اتوماتیک برای خرید و فروش، رویایی بیشتر نبود. امروزه با توسعه تکنولوژی و دسترسی به ابزارهای پیشرفته، نه تنها این تصور و خیال به واقعیت تبدیل شده است، بلکه امکان ایجاد هر ایده‌ای که به صورت ریاضی قابل پیاده‌سازی باشد نیز به صورت شایسته میسر شده است. اندیکاتورها در تحقق این هدف نقش کلیدی داشته و خصوصیات ویژه‌ای دارند که در این فرادرس به جزئیات آن‌ها می‌پردازیم. با استفاده از اندیکاتورها می‌توان نقاط ورود به معامله و خروج از معامله را با دقت بیشتری مشخص کرد و از برخی سردرگمی‌ها و ورود احساسات و... به فضای معاملاتی خودداری کرد.
دوره آموزش پیاده سازی اندیکاتورها در بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد صفار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 890,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پیاده سازی اندیکاتورها در بورس با زبان MQL4 در متاتریدر 4 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

میلاد

استاد با بیان فوق العاده شیوا و بدون طفره، مهمترین نکات رو با تکرارهای زیاد آموزش می دن، به علاقه مندان توصیه میکنم از این دوره استفاده کنن

مهدی

با تشکر از استاد صفاری بابت این آموزش بسیار عالی، لطفا در صورت امکان دوره پیشرفته این دوره را نیز تهیه فرمایید. در صورت امکان چگونگی استفاده از ابزار فییوناتچی ریتریسمنت و اکسپنشن و همچنین چگونگی سیگنال گیری از ابزار ایچیموکو و تعیین سنکوبی های فلت را نیز در دوره پیشرفته تدریس فرمایید.

حسن

مثال ها و مباحث به طور کامل بیان شده بود؛ مدرس مسلط با تحصیلات عالی

ابوالفضل

با اینکه مطالعه قبلی نداشتم ولی برای شروع کارم خیلی مناسب و کارآمد بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی