اطلاعات دوره
آموزش راه اندازی کسب و کار نوپا یا استارتاپ
مسیر آموزشی

آموزش راه اندازی کسب و کار نوپا یا استارتاپ

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:لیلی نبی زاده4.5
  • زمان:6 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه خیلی‌ ها ترجیح می دهند که کارمند یک شرکت بزرگ دولتی باشند تا مدیر شرکتی کوچک که خود راه انداخته اند. چون که اگر از دردسرهای تهیه پول، ثبت شرکت و گرفتن مجوز و… بگذریم، متوجه می شویم که اطلاعات آن ها در مورد ایده، طرح تجاری ، نحوه به دست آوردن پول، حسابداری و… بسیار محدود است و همین مسائل باعث می شود که با مشکلات و کمبودهای فراوانی دست و پنجه نرم کنند. موفقیت در اداره شرکت های نوپا هم کار هرکسی نیست. شاید تعجب کنید که فقط حدود ده درصد از شرکت های نوپا بعد از 5 سال دوام می آورند و حتی بسیاری از آن هایی هم که دوام می آورند، عملا به مرده متحرک تبدیل می شوند. فقط تعداد کمی از این شرکت ها موفق می شوند تا موسسه خود را پولدار کنند که باید برای این امر نیز آموزش ببینند.
دوره آموزش راه اندازی کسب و کار نوپا یا استارتاپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط لیلی نبی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش راه اندازی کسب و کار نوپا یا استارتاپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

یه کم میتونست کامل تر باشه با نکات بیشتر.

یزدان

خوب بود نکات آموزنده در این آموزش به وفور یافت می شد.

رسول

من کلا آموزش های استارت آپی فرادرس رو خیلی دوست دارم تشکر از سایت خوبتون.

حمید

آموزش خوبی بود داخلش نکات ارزنده زیاد بود .

محمد

یه سری از مباحثی که دنبالش بودم بد نبودم، آموزش های فرادرس همش خوبه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی