اطلاعات دوره
آموزش اصول ساخت تصویر اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی
مسیر آموزشی

آموزش اصول ساخت تصویر اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر3.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:نرگس محبت کار4.2
  • زمان:1 ساعت و 20 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این روزها شبکه‌های اجتماعی از اهمیت و توجه بالایی برخوردار هستند و نقش آن‌ها در توسعه کسب و کار انکارناپذیر و شروع تبلیغات در این شبکه‌ها نیازمند دانش اولیه در زمینه طراحی و آماده‌سازی تصاویر است. این آموزش به شما کمک می‌کند تا در طراحی تصاویر خود اصول اولیه طراحی و رنگ‌شناسی را رعایت کنید و در نتیجه تصاویری که آماده می‌کنید، ضمن پیروی از این اصول برای چشم مخاطب نیز گیراتر خواهند بود.
دوره آموزش اصول ساخت تصویر اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نرگس محبت کار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اصول ساخت تصویر اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رضا

من از ایشون خیلی نکته های خوبی رو یاد گرفتم، واقعا حتی خواستیم برای پروژه کانادا یه موردی رو آماده کنیم من از این نکته هایی که یاد گرفتم استفاده کردم.

احسان

فوق العاده ترین دوره برای من بود که با چیزهایی مثل هویت سازمانی و طراحی اصولی آشنایی نداشتم، هم بار علمی بالا بود هم صریح و شفاف بدون پیچیده کردن توضیح داده شد، من مثل این آموزش رو از هیچ استادی ندیده بودم تو زمینه طراحی، فقط ای کاش مدرس آخر دوره کتاب های مرتبط رو هم معرفی میکردند.

علیرضا

از روی فایلی که داشت توضیح میداد تدریس میکرد و خیلی خوب پیش میرفت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی