اطلاعات دوره
آموزش یادگیری ماشین Machine Learning با پایتون Python
مسیر آموزشی

آموزش یادگیری ماشین Machine Learning با پایتون Python

479,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 479,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

امروزه، یادگیری ماشین در اکثر صنایع و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و تصمیمات بسیار تأثیرگذار دنیای امروز بر اساس پردازش ها و نتایج به دست آمده از یادگیری ماشین است. همچنین زبان برنامه نویسی پایتون (Python) با رشد و گسترده تر شدن روزافزون جامعه کاربری اش، بستر بسیار مناسبی جهت فعالیت های یادگیری ماشین را فراهم کرده است.
دوره آموزش یادگیری ماشین Machine Learning با پایتون Python دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط سعید مظلومی راد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 479,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش یادگیری ماشین Machine Learning با پایتون Python را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

یونس

چند جلسه دیدم برای منی که اصلا بیس نداشتم خیلی خوب بود. مطالب را راحت عنوان کرده بودند.

امین

یکی از بهترین آموزش های این مبحث هست و مدرس با کلام شیوا و تسلط بسیار بالا، این دوره رو پوشش داد.

وحید

مدرس بی نظیر بود به مطالب کامل اشراف داشتن خیلی سطحش بالا بود.

محمد

این مبحث درسی خیلی گستردس ولی با یه آموزش نمیشه همرو یاد گرفت نیازمند تلاش و مطالعه آزاد هستش. ولی نکات ارزنده خیلی داشت این آموزش.

محمد

به عنوان کسی که پزشک هستم از آموزش ایشون لذت بردم و استفاده کردم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی