اطلاعات دوره
آموزش طبقه بندی و بازشناسی الگو با شبکه های عصبی LVQ در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش طبقه بندی و بازشناسی الگو با شبکه های عصبی LVQ در متلب MATLAB

429,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 429,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در فیلم آموزشی «طبقه بندی و بازشناسی الگو با شبکه های عصبی LVQ در متلب»، مبانی تئوری همه الگوریتم های مورد اشاره، به همراه ده ها مبحث تخصصی دیگر، به صورت کامل و به زبان ساده مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. در ادامه، پس از تشریح مبانی تئوری، با استفاده از امکانات جعبه ابزار (تولباکس) شبکه عصبی متلب و توابع تعبیه شده در آن، با استفاده از متدهای برنامه نویسی متلب، شبکه عصبی LVQ در متلب پیاده سازی شده است و برای حل چند مساله طبقه بندی مورد استفاده قرار گرفته است.
دوره آموزش طبقه بندی و بازشناسی الگو با شبکه های عصبی LVQ در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 429,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طبقه بندی و بازشناسی الگو با شبکه های عصبی LVQ در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

سلام و احترام به شما نحوه کار با نرم افزار و کد زنی خیلی عالی بود ولی به نظرم باید مباحث ریاضی بیشتر توضیح میدادن. تسلط مدرس خیلی عالی بود محتوا کیفیت لازم داشت و مطالب به خوبی انتقال داده شد و برای من مفید و کاربردی بود.

بهزاد

خب آموزش های شما و سایت شما برای من در اولویت هست برای خرید و اگر بخوام آموزشی تهیه کنم اول سراغ سایت شما میام.

علی

ایشان جز بهترین مدرس های شما هستند تسلط خیلی بالایی دارن

فاطمه فلاحتی

سلام. من اموزش پیش نمایش این موضوع رو دیدم و محتوا رو تهیه کردم. اموزش پیش نمایش که خیلی عالی بود. تشکر ویژه از اقای دکتر که خیلی عالی توضیح دادند . من از کلاس های دانشگاه که نفهمیدم ال وی کیو چیه ولی اینجا خیلی خیلی عالی از همه ابعاد بهش پرداختند تا فهم این موضوع راحت تر بشه.بقیه فایل رو هم میبینم و میام نظر میدم ممنون از فرادرس. تو بی نظیری

رضا

نسبتا بد نبود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی