اطلاعات دوره
آموزش یادگیری تقویتی با متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش یادگیری تقویتی با متلب MATLAB

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:12 ساعت و 39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در یادگیری تقویتی عامل از طریق تعامل با محیط تجربه کسب می‌کند و یاد می‌گیرد کارهایی را انجام دهد که منجر به دریافت بیشترین پاداش در آینده شود. یادگیری تقویتی در حقیقت روش محاسباتی برای یادگیری از طریق تجربه و تعامل با محیط و همواره در تلاش برای ماکزیمم‌ کردن پاداش‌ها در بلندمدت است. به بیان دیگر، یادگیری تقویتی یک نگاشت از موقعیت به عمل است، یعنی نشان می‌دهد در هر موقعیت یا حالتی چه عملی باید انجام شود تا به هدف برسیم. در این آموزش به بخش مقدماتی یادگیری تقویتی می‌پردازیم و شالوده این الگوریتم را یاد می‌گیریم.
دوره آموزش یادگیری تقویتی با متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش یادگیری تقویتی با متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محسن

برای من لولش پایین بود چون خودم بلد بودم برای مبتدی ها عالی.

علیرضا

خوب بود، قشنگ نکات رو خوب گفته بود، معلوم بود چی به چیه.

محمدرضا

خیلی خوب بود مباحث هم به صورت تئوری آموزش داده شده بودن هم عملی. پروژه پایانی که انجام دادن خیلی قوی و خوب بود.

افشین

از فرادرس احساس رضایت دارم. ممنونم.

Mohammad Reza

سلام. بهتر است که ویدئو هایی تهیه شود که علاوه بر مسائل برنامه نویسی، مسائل آکادمیک دانشگاه هم حل شود، تا درس بهتر جا بیافتد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی