اطلاعات دوره
آموزش الگوریتم فاصله میانه فازی Median‎ Interval MIA  در متلب
مسیر آموزشی

آموزش الگوریتم فاصله میانه فازی Median‎ Interval MIA در متلب

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.9
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرشته تقی زاده4.1
  • زمان:7 ساعت و 20 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سیستم per-c‎ که در این آموزش بر روی آن تمرکز داریم، سیستمی است که ورودی و خروجی آن‌ها کلمات زبان طبیعی است. در معماری سیستم per-c‎ سه بخش مهم وجود دارد که عبارتند از: Encoder, CWW‎ Engine‎ و Decoder. بخش Encoder‎ وظیفه دارد که ورودی سیستم per-c‎ که کلمات زبان طبیعی هستند را دریافت کرده و آن‌ها را به مجموعه‌های Fuzzy‎ Set‎ از نوع IT2FS‎ تبدیل کند. برای انجام این فرایند، الگوریتم‌های مختلفی، از جمله: Person‎ FOU, ‎Interval‎ Approach, Enhanced‎ Interval‎ Approach‎ و Median‎ Interval‎ Approach‎ ارائه شده‌اند. در این آموزش، الگوریتم Median‎ Interval‎ Approach‎ (MIA‎) توضیح داده می‌شود و سپس با استفاده از برنامه متلب بر روی یک Dataset‎ پیاده‌سازی می‌گردد.
دوره آموزش الگوریتم فاصله میانه فازی Median‎ Interval MIA در متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرشته تقی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الگوریتم فاصله میانه فازی Median‎ Interval MIA در متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی