اطلاعات دوره
آموزش حل معادلات و دستگاه معادلات خطی با فرترن FORTRAN
مسیر آموزشی

آموزش حل معادلات و دستگاه معادلات خطی با فرترن FORTRAN

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر3.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مصطفی خاوری3.5
  • زمان:3 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی داریم تا به دانشجویان بیاموزیم که چگونه یک معادله و یا یک دستگاه معادلات خطی را با استفاده از روش‌های عددی حل کنند و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی فرترن، الگوریتم حل را تبدیل به کد فرترن کنند. همچنین از میان روش‌های مختلفی که تشریح می‌‌شود، روش مناسب را برای مسائل مورد نظر خود انتخاب کنند. ناگفته نماند که روش‌‌های تشریح‌شده در این فرادرس، شامل تمامی روش‌‌هایی است که در اغلب دانشگاه‌ها تدریس می‌شود.
دوره آموزش حل معادلات و دستگاه معادلات خطی با فرترن FORTRAN دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مصطفی خاوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش حل معادلات و دستگاه معادلات خطی با فرترن FORTRAN را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سهیل

خیلی خیلی کاربردی بود برای حل مسائل نکات رو تو ذهن حل می کنه.

سعید

به دردم خورد، کارم رو راه انداخت توضیح داده بود و مدرس روی آموزش مسلط بود و خوب آموزش داده بود.

محمد

کیفیت آموزش بالا بود و سطح آموزش خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی