اطلاعات دوره
آموزش ریاضی مهندسی – مرور و حل سوالات کنکور دکتری
مسیر آموزشی

آموزش ریاضی مهندسی – مرور و حل سوالات کنکور دکتری

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدمهدی سوری5
  • زمان:7 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش سعی بر این است که از جزئی‌گویی پرهیز شود و مفاهیم و قسمت‌هایی که در کنکور دکتری پررنگ هستند، مورد توجه قرار گیرد. هدف از این آموزش، بررسی مفاهیم به صورت خلاصه، حل تست‌های مبتنی بر متن درس و حل سوالات دکتری در انتهای هر درس است. بنابراین این فرادرس در راستای موفقیت در کنکور دکتری می‌تواند پاسخگوی نیاز مخاطبین خود باشد.
دوره آموزش ریاضی مهندسی – مرور و حل سوالات کنکور دکتری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدمهدی سوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریاضی مهندسی – مرور و حل سوالات کنکور دکتری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

آموزش کامل و جامع بود. و مدرس مسلط بودند. نیازم برآورده شد.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی