اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با مکاتب فلسفی
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با مکاتب فلسفی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محسن سمیعی4.6
  • زمان:3 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

فلسفه باید با عبور از سطح و تلاش برای شناخت لایه به لایه هر پدیده و مفهوم، قدرت ژرف نگری و اندیشه ورزی را تقویت کرده و ضمن باز کردن افق های تازه تر، سوال های جدید و عمیق تری را مطرح کند. در جهت گام برداشتن در این مسیر باید با تاریخ فلسفه آشنا شد. نظرات و آرای تربیتی بزرگان فلسفه را مطالعه کرد و با مکاتب فلسفی و نحله های فکری رایج در دوره های مختلف و نتایج اندیشه ای آن ها نیز آشنا شد. در این فرادرس تلاش می شود با مفهوم فلسفه و تعاریف موجود درباره آن آشنا شویم، سپس با مکاتب فلسفی مانند: ایده آلیسم، رئالیسم، رئالیسم خداباورانه و اگزیستانسیالیسم (Existentialism) آشنا میشویم. آشنایی با اندیشه های بزرگانی مانند: افلاطون، ارسطو، روسو، هگل و کانت از اهداف این فرادرس است. امید است با بیان این مطالب و طرح سوالات اساسی افق تازه تری برای علاقه مندان به فلسفه گشوده شود.
دوره آموزش آشنایی با مکاتب فلسفی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محسن سمیعی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با مکاتب فلسفی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های توسعه فردی سراسر اینترنت را در صفحه توسعه فردی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

عباس

در مقاطع مختلف نکاتی رو میگفت که جمع بندی خوبی داشت.

حمید دوستی

فوق العاده مفید بود. لذت بردم و خیلی یاد گرفتم.

فرشته

از آموزش راضی نبودم. جملات رو بارها تکرار می‌کردند و لحن صدای مدرس، اصلا جالب نبود. علاوه بر اون، تمرکز این آموزش، روی فلسفه تعلیم و تربیت است و این باید در عنوان ذکر میشد.

بابک

مدرس تسلط و انرژی خوبی دارند منتهی مورد مبحث این است که گرایش به سمت فلسفه در بحث اموزش دارد در صورتی که عنوان درس ، اشنایی با مکاتب فلسفی است.

یگانه

تن صدای مدرس زیادی بلند بود، تدریسشون به‌نظر من جذاب نبود و بیشتر از روی اسلایدها می‌خوندن تا اینکه بخوان عمیقاً وارد مطلب بشن. من راضی نبودم و توصیه نمی‌کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی