اطلاعات دوره
آموزش نظام جامع یادگیری الکترونیکی
مسیر آموزشی

آموزش نظام جامع یادگیری الکترونیکی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر زینب گلزاری0
  • زمان:2 ساعت و 58 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یادگیری الکترونیکی و آموزش از راه دور در طول سالیان، تغییرات زیادی را به خود دیده است و دانشگاه‌ها و دوره‌های آموزش عالی که بیشتر از همه پذیرای تغییرات هستند در هر گام، خود را با تغییرات وفق داده‌اند. در حقیقت دانشگاه‌ها با ایجاد فرصت یادگیری الکترونیکی به نیازهای روزافزون دانشجویان غیر سنتی، افراد حرفه‌ای شاغل و فراگیرندگان مادام‌العمر پاسخ می‌دهند. هدف از این آموزش، توسعه و تعمیق دانش دانشجویان در زمینه نظریه‌ها و کاربرد عملی آن در آموزش‌های مجازی و یادگیری الکترونیکی است.
دوره آموزش نظام جامع یادگیری الکترونیکی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 58 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر زینب گلزاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نظام جامع یادگیری الکترونیکی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی