اطلاعات دوره
آموزش عربی، زبان قرآن 1 – رشته ادبیات و علوم انسانی
مسیر آموزشی

آموزش عربی، زبان قرآن 1 – رشته ادبیات و علوم انسانی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش، قواعد متوسطه اول مرور می‌شود. با عدد، انواع آن و عملیات ریاضی آشنا می‌شویم. ثلاثی مجرد و مزید، صرف باب‌ها، معانی و کاربرد آن‌ها معرفی شده، جمله اسمیه و فعلیه، ارکان آن‌ها و اعراب‌ آن‌ها نیز، مورد بررسی قرار می‌گیرد. با این آموزش، معرب و مبنی، انواع اعراب و نیز اعراب جمله صفت و مضاف‌الیه را می‌شناسیم. در تشخیص فعل مجهول، معنی و شرایط آن، مهارت پیدا می‌کنیم و در آخر با حروف جر در زبان عربی، معنا و کاربرد آن‌ها، نون وقایه و کاربرد و تشخیص آن‌ها نیز آشنا می‌شویم.
دوره آموزش عربی، زبان قرآن 1 – رشته ادبیات و علوم انسانی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر الهه مسیح خواه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش عربی، زبان قرآن 1 – رشته ادبیات و علوم انسانی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

مدرس این دروس با آگاهی و شناخت تمام از مخاطبان خود، دروس عربی را به نحو بسیار عالی و با تسلط کامل تدریس کردند، فلذا از ایشان بسیار سپاسگزارم.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی