اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با حقوق خانواده
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با حقوق خانواده

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سیده فاطمه رضوی5
  • زمان:2 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نظر به اهمیت نقش نهاد خانواده و با توجه به اینکه آموزش حقوق خانواده می‌تواند افراد جامعه را نسبت‌ به حقوق و تکالیف خود به‌ عنوان عضوی از این نهاد مهم آشنا نماید و به رفع بسیاری از اختلافات و مسائل خانوادگی کمک نماید، بر آن شدیم تا به آموزش مقررات و احکام قانونی این نهاد بپردازیم. در این آموزش سعی شده‌ است دغدغه‌ها، ابهامات و مسائل پرکاربرد مردم در زمینه حقوق خانواده شناسایی‌ شده و در ضمن آموزش به آن‌ها پاسخ داده شود.
دوره آموزش آشنایی با حقوق خانواده دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سیده فاطمه رضوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با حقوق خانواده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حمید

من خلاصه رو نگاه کردم، یه حدودی چک کردم، سرفصل هاش خوب بود.

علی

قبلش اطلاعاتی نسبت به این موضوع نداشتم. ایشون خیلی ساده توضیح دادند جوری که برام جذابیت داشت. PDF ش هم خلاصه خوبیه.

pedram

ممنونم 

فایا

ممنونم

najicloud

ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی