اطلاعات دوره
آموزش ماندالا – هنر طراحی Mandala
مسیر آموزشی

آموزش ماندالا – هنر طراحی Mandala

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهدی جنگجو4.3
  • زمان:1 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ماندالا یک لغت سانسکریت به معنای دایره می باشد و طرح های ماندالا در صنعت طراحی فرش، معماری، صنعت طراحی پارچه و ظروف بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. در معماری سنتی و مدرن نیز به وفور می توان آثار ماندالا را مشاهده نمود. به همین دلیل یادگیری اصول طراحی ماندالا می تواند دریچه ای جدید را برای حضور در بازار کار برای معماران و طراحان ایجاد نماید.
دوره آموزش ماندالا – هنر طراحی Mandala دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدی جنگجو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ماندالا – هنر طراحی Mandala را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد رضا

در زمینه کاریم این آموزش را تهیه کردم که خیلی بهم کمک کرد.

ریحانه

من فک می کردم دستی یاد میده :| ولی نیاز به پیش نیاز نداشت خوب آموزش میده.

امیر

خوب بود اصلا کلاسی در این مورد وجود نداشت آموزش کاربردی بود کلا دو قسمت اول توضیح میداد که از کجا اومده تاریخچه این آموزش رو بیان می کردند و برام جالب بود.

محدثه

راضی بودم، کارمو راه انداخت. خوب بود.

محمد حسین

متوسط بود. به نظرم برای کسی که کار نکرده باشه خوبه، برای مبتدی ها عالیه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی