اطلاعات دوره
آموزش برنامه نویسی R و نرم افزار RStudio – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش برنامه نویسی R و نرم افزار RStudio – مقدماتی

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس قصد داریم، محیط گرافیکی نرم‌ افزار RStudio را مورد بررسی قرار دهیم و با ارائه مطالب مرتبط، نقش این نرم‌ افزار و تحلیل آماری را در نتیجه گیری از داده ها مورد بررسی قرار دهیم. در پایان این آموزش، مخاطب قادر به کار کردن با نرم افزار RStudio، ورود اطلاعات، تجزیه و تحلیل آماری پایه ای بوده و می تواند مسائل مختلف را در قالب صورت مساله مشخص در نرم افزار تحلیل کند.
دوره آموزش برنامه نویسی R و نرم افزار RStudio – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محی الدین جعفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش برنامه نویسی R و نرم افزار RStudio – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محسن

خوب است.

محمد

خیلی خوب

عباس

یه مقداری رو مشاهده کردم، از پایه شروع می کردند خوب و قابل فهم بود.

محمد

واقعا خوب بود بیان استاد مخصوصا، مطالب رو خیلی خوب دسته بندی کرده بودند و خیلی هم خوب ارائه دادند.

حمید

آموزش خیلی خیلی خوب بود تمام مطالب از 0 شروع میشد و پیشرفت میکرد و تمام مطالب کاربردی بیان شد .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی