اطلاعات دوره
آموزش دینامیک محرکه های دریایی – دریامانی شناورها
مسیر آموزشی

آموزش دینامیک محرکه های دریایی – دریامانی شناورها

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امین ناظمیان3.5
  • زمان:10 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

علم دینامیک متحرکات دریایی یا دریامانی به بررسی دینامیک سازه های دریایی در حضور امواج دریا می پردازد. دریامانی شاخه ای از علم هیدرودینامیک شناورها است که جایگاه مهمی در چرخه طراحی و بهینه سازی آن ها دارد. در این درس ابتدا به بررسی امواج دریا و تئوری های مختلف برای امواج منظم و نامنظم پرداخته می شود و بعد از آن معادلات حرکت شناورها برای حرکات هیو، پیچ و رول مورد بررسی قرار می گیرد. در بخش بعدی به بررسی معیارهای دریامانی و عملیات پذیری شناور می پردازیم که در آن پاسخ شناور نسبت به امواج برخوردی در شرایط دریایی و دریانوردی مختلف مطالعه می گردد. فراگیری این آموزش همراه با یادگیری نرم افزارهای مکسرف (Maxsurf) و FLOW-3D است که علاوه بر مثال های متعدد در حین آموزش، دانش پژوهان به صورت کاربردی نحوه مدل سازی شناور و استخراج پاسخ آن را آموزش ببینند.
دوره آموزش دینامیک محرکه های دریایی – دریامانی شناورها دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امین ناظمیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش دینامیک محرکه های دریایی – دریامانی شناورها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

کمتر مانور داده شده بود. توضیحات عمیق نبود. کاش بیشتر تو زمینه دریایی کار کنید.

اسماعیل

آموزش بسیار عالی و کاربردی می باشد. در سطح صنعت دریایی کشور برای اولین بار است.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی