اطلاعات دوره
آموزش نقشه کشی سازه های بتنی با اتوکد AutoCAD
مسیر آموزشی

آموزش نقشه کشی سازه های بتنی با اتوکد AutoCAD

990,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 990,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:24 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هاشم بهمن یار4.5
  • زمان:8 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در کشور ما در زمینه تهیه نقشه های سازه ای، اتوکد (AutoCAD) است. در این فرادرس با فرض بر این که دوستان علاقه مند با این نرم افزار آشنایی دارند، به آموزش اصول ترسیمی نقشه های سازه بتنی یک ساختمان و انجام پروژه عملی در قالب ترسیم نقشه های ساختمان بتنی، می پردازیم.
دوره آموزش نقشه کشی سازه های بتنی با اتوکد AutoCAD دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هاشم بهمن یار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 990,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقشه کشی سازه های بتنی با اتوکد AutoCAD را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد رضا

نسبت به هزینه ای که پرداخت کردم محتوای کاملی رو دریافت کردم. توی اینستا یا جاهای دیگه دارن پکیج هایی رو با هزینه های خیلی بیشتر ارائه می کنن که بازم به اندازه محتوای فرادرس با کیفیت نیستند.

تایماز

تا اواسطش دیدم با این که رشتم عمران نبود ولی در شغلم به یه دید عمران نیاز داشتم که خیلی این آموزش کمکم کرد.

Ata

خیلی ممنونم من طراحی سازه رو شروع کردم در قسمت رسم نقشه اجرایی ضعف داشتم

زهرا

خیلی کامل بود در این حد که تونستم باهاش کلی کارای خودم و پروژه های خودمو انجام بدم. ممنون از سایت خوبتون.

مهدی

مطالبی که دنبالش بودم رو یاد گرفتم. من رشته م معماریه و این آموزشو برای این گرفتم که ببینم تو سازه ها چه جوری ستون گذاری رو انجام میدند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی