اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار SAFE برای طراحی دال ها و پی های بتن مسلح
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار SAFE برای طراحی دال ها و پی های بتن مسلح

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

با توجه به رشد سریع و شتاب‌دار دانش بشری در قرن حاضر و لزوم دستیابی هر چه سریع‌تر به حل مسائل به خصوص در رشته‌های فنی و مهندسی، استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی جهت آنالیز و طراحی مدل‌ها، امری اجتناب ناپذیر محسوب می‌شود. مهندسان ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و جهت آنالیز و طراحی دقیق و سریع ساختمان‌ها، ناگزیر از نرم‌افزارهای تخصصی نظیر: ETABS, SAFE, SAP, STAAD.Pro و… استفاده می‌کنند. در این میان، با توجه اینکه سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان جهت آنالیز و طراحی ساختمان‌ها، نرم‌افزارهای ETABS و SAFE را تایید می‌نمایند، فراگیری این نرم‌افزارها برای مهندسین عمران حائز اهمیت بسیار است.
دوره آموزش نرم افزار SAFE برای طراحی دال ها و پی های بتن مسلح دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر احسان عمرانیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار SAFE برای طراحی دال ها و پی های بتن مسلح را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حسین

آموزش را باید به عمل و اجرا نزدیک کنن، آموزش خاصی نبود و کلیات بیشتر گفته شده.

مهدی

نحوه تدریس ایشون بی نظیره، هم تو تئوری هم تو مسائل عملی. واقعا نسبت به هزینه ای که پرداخت کردم، صدبرابر بیشتر از این آموزش بهره بردم.

کیارش

خیلی عالی و جامع و جدید بود با مثال های زیاد و کاربردی.

رضا

داشتن تسلط روی مطالب و دقت بیان از ویژگی های خوب یه آموزش میتونه باشه که در این آموزش به خوبی میتونی این موارد ببینی.

مهدی

یه دوره خوب و کاربردیه و تسلط مدرس به نظرم خوبه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی