اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی رویت Revit با تکیه بر طراحی و ترسیم پلان
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی رویت Revit با تکیه بر طراحی و ترسیم پلان

369,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 369,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:رویا عرفانی4.8
  • زمان:1 ساعت و 7 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تنها آشنایی با ابزارها و محیط برنامه رویت (Autodesk Revit) برای طراحی و ترسیم یک پروژه کافی نیست. اختصاصی کردن این آموزش به طراحی، باعث می‌شود تمام نکات‌ ریز و مهم نرم‌افزار که در آموزش‌های کلی به دلیل زمان‌بر بودن، کمتر بیان می‌شوند، در این فرادرس ارائه شوند. دانشجویان و طراحانی که فرصت اندکی برای ارائه پروژه خود دارند و در حال حاضر قادر نیستند تمامی مطالب گسترده این نرم‌افزار را بیاموزند، با استفاده از این آموزش می‌توانند هم‌زمان با یادگیری برنامه، پروژه طراحی خود را ترسیم نمایند. به این ترتیب آموزش و کار با نرم‌افزار رویت به صورت هم‌زمان برای آن‌ها لذت‌بخش نیز خواهد بود.
دوره آموزش مقدماتی رویت Revit با تکیه بر طراحی و ترسیم پلان دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط رویا عرفانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 369,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی رویت Revit با تکیه بر طراحی و ترسیم پلان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

توحید

خیلی خیلی مقدماتی بود میتونست که نکات جامع تر و پیش رفته تری رو هم بگن.

هادی

خسته نباشید برای دانشجوها خوب بود اما به صورت کلی ارائه شده بود و برای کارای دانشجویی خوبه و برای کسی که بخواد بصورت مهندسی کار کنه مناسب نیست. ممنون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی