اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با پلاگین اینسکیپ در اسکچاپ – رندرگیری با Enscape در SketchUp
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با پلاگین اینسکیپ در اسکچاپ – رندرگیری با Enscape در SketchUp

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سروش محمدحسنی4.2
  • زمان:1 ساعت و 41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

اگر به دنبال یک رندر (Render) واقع‌گرایانه و سریع هستید، اینسکیپ (Enscape) بهترین گزینه برای یادگیری است. این پلاگین قدرتمند که برای نرم‌افزار‌های مهندسی رویت (Revit) و اسکچاپ (Sketchup) در دسترس است با یک ساختار یکسان و به طور کامل دقیق طراحی شده‌ است و تمام نیاز‌های یک طراح و یا یک معمار را برآورده می‌سازد. هوش مصنوعی سریع و بی‌دردسر اینسکیپ، محبوبیت این پلاگین را چند برابر می‌کند چرا‌ که هر‌گونه تغییر در نرم‌افزار طراحی و مدل سه‌بعدی (3D) به‌ همراه تغییر در متریال‌ها (Material) بلافاصله در محیط Real Time به‌ روزرسانی شده و نمای بهتری از کار را به شما نمایش می‌دهد.
دوره آموزش آشنایی با پلاگین اینسکیپ در اسکچاپ – رندرگیری با Enscape در SketchUp دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سروش محمدحسنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با پلاگین اینسکیپ در اسکچاپ – رندرگیری با Enscape در SketchUp را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

عرفان

خیلی خوبه، برای یادگیری مقدماتی و انجام کارای دانشجویی

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی