اطلاعات دوره
آموزش کتابخانه LOTTIE – انیمیشن در اندروید
مسیر آموزشی

آموزش کتابخانه LOTTIE – انیمیشن در اندروید

9,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 9,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مصطفی هوشیاری0
  • زمان:1 ساعت و 24 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کتابخانه LOTTIE – انیمیشن در اندرویدکتابخانه Lottie (لاتی/لوتی) – جهت ایجاد  انیمیشن های بسیار جذاب برای اندروید، IOS، وب و حتی ویندوز به شما کمک شایانی خواهد کرد. کتابخانه Lottie نسخه خروجی یا اکسپورت Json انیمیشن های افترافکت را تجزیه و تحلیل می کند البته با کمک Bodymovin و آن ها را به صورت Native بر روی موبایل یا وب رندر می کند. شما می توانید بدون دانش تخصصی در زمینه انیمیشن هم از این کتابخانه استفاده کنید و از انیمیشن های بسیار زیبا(Lottie Animation) در تحویل یک پروژه عالی بهره مند شوید.با استفاده از این کتابخانه زیبایی دو چندانی را به نرم افزار خود خواهید افزود!این کتابخانه کنترل کاملی بر روی انیمیشن ها در اختیار شما قرار داده و با بهترین Performance آنها را به نمایش در می آورد.یکی دیگر از نقاط قدرت دیگر این کتابخانه پشتیبانی از پلتفرم های مختلف است، در این آموزش شما نحوه استفاده از این کتابخانه در اندروید را خواهید آموخت.
دوره آموزش کتابخانه LOTTIE – انیمیشن در اندروید دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 24 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مصطفی هوشیاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 9,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کتابخانه LOTTIE – انیمیشن در اندروید را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

nima_hakim

به معنی واقعی میتونم بگم اموزش افتضاحی بود، البته اموزش که چه عرض کنم انگار که مدرس داره برا خودش کد میزنه و کدایی که میزنرو فقط بیان میکنه، هیچ بار اموزشی وجود نداره ،سایت تاپ لرن خواهشا تو انتخاب مدرساش دقت کنه و هر اموزشی رو غیر رایگان قرار نده - البته اقای هوشیاری امیدوارم از من ناراحت نشید ولی هر بحثی رو به هر شکلی ویدیو کردن نمیتونه آموزش تلقی بشه

جاوید

بیانتون میتونست بهتر باشه

حسین چشمارو

بیان خیلی خیلی ضعیفی دارن

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی