اطلاعات دوره
آموزش استفاده از محیط توسعه لینوکس در کنار ویندوز
مسیر آموزشی

آموزش استفاده از محیط توسعه لینوکس در کنار ویندوز

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:یونس قربانی5
  • زمان:49 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش استفاده از محیط توسعه لینوکس در کنار ویندوز امروزه با تحول روز افزون دنیای برنامه نویسی و حضور بیشمار کتابخانه ها و فریم ورک ها خیلی از برنامه نویسان مسیر خود را به سمت یک Fullstack developer شدن هدایت می کنند و بیش از پیش نیاز به سیستم عامل لینوکس نه تنها برای یادگیری بلکه تست اپلیکیشن ها یا برنامه های نوشته شده ، استفاده از برنامه هایی که در ویندوز قابل استفاده نیستند و .... احساس می شود. که اوایل برای داشتن لینوکس در کنار ویندوز یا باید به صورت مجازی سازی توسط مجازی سازها نصب و استفاده میکردیم یا به صورت Dual Boot در کنار پارتیشن ویندوز در پارتیشن دیگری سیستم عامل لینوکس را نصب کرده و هر بار که نیاز داشتیم باید ریستارت کرده و وارد لینوکس میشدیم و بلعکس.ولی با معرفی WSL همه چیز تغییر کرد و دیگر نه نیاز به مجازی ساز هست و نه نصب در پارتیشن مجزا بلکه همزمان در کنار ویندوز امکان استفاده از لینوکس فراهم شده و حتی دسترسی به فایلهای ویندوزی در لینوکس و باز کردن فایلها در لینوکس توسط Visual Studio Code با افزونه Remote WSL فراهم شده که نیاز هر Fullstack developer هست.در این آموزش با استفاده از WSL  (Windows Subsystem for Linux) که با همکاری مایکروسافت و دنیای لینوکسی ساخته شد فرا خواهیم گرفت که به چه صورت در سیستم عامل ویندوز 10 میتوان همزمان بدون هیچ گونه مجازی سازی از سیستم عامل لینوکس استفاده کرد.
دوره آموزش استفاده از محیط توسعه لینوکس در کنار ویندوز دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 49 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط یونس قربانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش استفاده از محیط توسعه لینوکس در کنار ویندوز را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمدحسن پهلوان

سلام و تشکز از شما بابت همه چیز های خوبی که به ما یاد میدهید از شما تشکر را دارم

mortezanasseri

سلام خداقوت ممنونم از آموزش کوتاه و کاربردی تون . یه نکته ای من در نصب WSL مشکل داشتم . یعنی نصب میشد با خط فرمان ولی وقتی لینوکس رو میخواستم نصب کنم ارور میداد . با کمی سرچ در آخر wsl_update_x64 رو دانلود کردم و نصب کردم و لینوکس هم نصب شد . ممنونم .

white sword

عالی خسته نباشید

پویا امیری

با کمال احترام توضیحاتتون اصلا واضح نبود من مجبور شدم وسط کار بیخیال لینوکس بشم کلا

علیرضاا

سلام تشکر بابت دوره رایگان

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی