اطلاعات دوره
آموزش کار با گوگل فرم - Google Forms
مسیر آموزشی

آموزش کار با گوگل فرم - Google Forms

10,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 10,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:صادق جعفری0
  • زمان:1 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کار با گوگل فرم - Google Forms گوگل فرم یکی از ابزار های قدرتمند گوگل برای ساخت انواع فرم، پرسشنامه و ... می باشد.کار با این ابزار معمولا برای افرادی که زیاد با اینترنت سر و کار دارند تقریبا راحت است، در عین حال این ابزار قدرتمند، مثل هر ابزار دیگری، جزئیات و ریز بم های خودش را دارد که طی این دوره آموزشی قصد داریم تمام این موارد را بررسی کرده و با آنها کار کنیم.این دوره پیش نیاز ندارد.
دوره آموزش کار با گوگل فرم - Google Forms دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط صادق جعفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 10,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کار با گوگل فرم - Google Forms را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

shaghayegh va

سلام استاد،ببخشید لطف می کنید بفرمایید دوره asp.NET CORE رو تکمیل می فرمایید؟

MehdiZarean

با سلام بر استاد گرامی ویدیو های 2 و 3 و 4 بی صدا هستند . بنده چند بار دانلود کردم با پلیر های مختلفی امتحان کردم اما بی صدا بود . لطفا رسیدگی شود .

صادق جعفری (مدرس)

سلام ویدئو ها تست شدند و مشکلی نداشتند هم خودم قبل از آپلود تست کردم و هم پشتیبانی تاپ لرن قبل از انتشار تست می کنند! با MediaPlayerClassic یا PotPlayer یا KMPlayer باز کنید

MehdiZarean

بسیار سپاسگزارم .

Fatemeh F

سلام دوره جالب و خوبی بود. به شخصه نمیدونستم همچین چیزی هم هست! خیلی ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی