اطلاعات دوره
دوره آموزش لینوکس مقدماتی
مسیر آموزشی

دوره آموزش لینوکس مقدماتی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علی محمدی0
  • زمان:2 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش لینوکس مقدماتی ما در این دوره قصد داریم تا از ویندوز به لینوکس مهاجرت کنیم و بتوانیم و به صورت مقدماتی همانگونه که با ویندوز کار میکنیم با لینوکس کار کنیمخیلی از کاربران ترسشان این است که چون لینوکس با ویندوز کاملا فرق دارد پس کار با آن سخت است ما در این دوره خواهیم دید که این نظریه صحیح نیست و خواهیم دید که چقدر کار با لینوکس شیرین و راحت خواهد بود!اگر قصد دارید حرفه ای کار با لینوکس را یادبگیرید ابتدا باید این دوره رو فرا بگیریدجهت توضیحات بیشتر ویدیو معرفی را مشاهده فرمایید! 
دوره دوره آموزش لینوکس مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی محمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش لینوکس مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی