اطلاعات دوره
آموزش گریم سینمایی
مسیر آموزشی

آموزش گریم سینمایی

167,600 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 167,600 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از آموزش دوره «آموزش گریم سینمایی» چیست؟ بدون شک یکی از ارکان بسیار مهم و تأثیرگذار در تولید یک اثر سینمایی مسئله‌ی گریم و چهره‌­پردازی است. امروزه آشنایی با موضوعات مربوط به گریم و چهره­‌پردازی یکی از نیازهای اساسی هرکسی است که قصد ساخت فیلم یا حضور جدی در زمینه سینما دارد. برای افزایش کیفیت یک اثر سینمایی در کنار مسائلی همچون قصه، کارگردانی و فیلم­‌برداری، موضوع گریم نیز بسیار بااهمیت و مؤثر است. هدف از برگزاری دوره آموزش گریم سینمایی آشنایی شرکت‌کنندگان این دوره با چهارچوب‌­های کلی در گریم سینمایی، انواع روش­‌های موجود در گریم، خلاقیت در گریم و به‌طورکلی هر مسئله‌ای که به نحوی به موضوع گریم و چهره‌­پردازی مربوط می­‌شود، بوده است.   به‌منظور آشنایی کامل مخاطبان این دوره با موضوع گریم سینمایی، در این دوره سعی شده است تا در کنار حفظ عمق کافی مطالب، گستردگی لازم در این مبحث نیز حفظ شود تا به‌این‌ترتیب هیچ موضوع ناشناخته­‌ای برای مخاطب باقی نماند. برای دستیابی به این منظور، در این دوره ابتدا به تاریخچه گریم در سینمای ایران و جهان پرداخته می­‌شود و در ادامه دوره دررابطه‌با نمونه‌­های عالی گریم در سینمای ایران و جهان از جمله سینمای هالیوود صحبت می‌­شود. در طی این صحبت‌­ها با استفاده از مثال­‌های گوناگون مطالب ارائه‌شده در دوره برای مخاطبان محترم روشن­‌تر و مفهوم‌­تر می‌­شوند. در ادامه دوره با استفاده از مثال­‌های گوناگون، شرکت‌­کنندگان با ابزارهای موردنیاز برای گریم در سینما، چگونگی کار با این ابزارها و مواد موردنیاز در گریم آشنا می­‌شوند. در پایان دوره نیز به آموزش جدیدترین تکنیک‌­های گریم پرداخته می‌­شود و مخاطب می­‌تواند با علم روز دنیا در زمینه‌ی گریم آشنا شود. دوره آموزش گریم سینمایی برای چه کسانی مناسب است؟ مطالب ارائه‌شده در این دوره به زبانی بسیار ساده و روان برای مخاطبان توضیح داده شده‌است و در طول مدت آموزش دوره سعی شده است همه مباحث به طور کامل برای مخاطبان عزیز توضیح داده شود؛ به‌این‌ترتیب شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش­‌نیاز اساسی و عمیقی ندارد. برای شرکت در این دوره کمی علاقه به سینما، هنر، گریم، ذوق و سلیقه تنها پیش­‌نیازی است که موردنیاز خواهد بود. با استفاده از مطالب این دوره شما با همه تعاریفی که یک چهره‌­پرداز سینما باید بداند، آشنا می­‌شوید.   منابع یا الزاماتی که دوره آموزش گریم سینمایی بر‌اساس آن تدریس می­‌شود کدام­ند؟ دوره آموزش گریم سینمایی بر اساس جدید­ترین متدهای آموزش گریم و چهره‌­پردازی تهیه و تدوین شده‌است. آنچه در این دوره به مخاطب آموزش داده می­‌شود با استفاده از مثال‌­هایی از سینمای ایران و جهان انجام می­‌گیرد و این مثال‌­ها منبع مناسبی برای آموزش به مخاطبان خواهد بود. مطالبی که در این دوره به مخاطبان آموزش داده می‌­شود عبارتند از: تاریخچه چهره‌پردازی و گریم سینما شبیه‌سازی نوع پوست در گریم تجربه در چهره‌پردازی مواد گریم ایجاد زخم صورت گریم هندی و پاکستانی - نحوه پودر زدن روی صورت گریم کبودی دور چشم گریم برجستگی روی پوست نحوه کار با درماوکس گریم آسیب‌دیدگی پوست کار با سیلیکون‌ها گریم اسیدپاشی و سوختگی گریم ماه‌گرفتگی و تکنیک‌های ویژه در جهت گریم ترسناک گریم سبیل و تیپ‌سازی چهره مجرم گریم کهن‌‌سال نمایی - روش سایه‌روشن گریم جوان نمایی الزامی که در آموزش گریم سینمایی برای مخاطبان وجود داشته است، آشنایی عمیق و اصولی شرکت­‌کنندگان با چهره­‌پردازی و آشنایی عمیق مخاطبان با تاریخچه گریم در جهان و سینما بوده است.
دوره آموزش گریم سینمایی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط امیر ترابی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 167,600 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گریم سینمایی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی