اطلاعات دوره
برنامه نویسی رو از کجا شروع کنیم؟ تلویزیون توسینسو با مهندس احمدی
مسیر آموزشی

برنامه نویسی رو از کجا شروع کنیم؟ تلویزیون توسینسو با مهندس احمدی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:توسینسو0
  • مدرس:محمد نصیری0
  • زمان:نامشخص
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تا حالا با خودت فکر کردی که چجوری یادگیری برنامه نویسی رو شروع کنی؟ چه مسیری پیش روت هست و سختی های این راه رو میشناسی؟ در این ویدیو از هم بنیان گذار و عضو ارشد تیم برنامه نویسی وب سایت TOSINSO یعنی حسین احمدی دعوت کردیم که به سئوالاتی در این خصوص روراست و خودمونی جواب بده ، که مهمترین سئوالاتی که در این ویدیو پاسخ داده میشه موارد زیر هست :
دوره برنامه نویسی رو از کجا شروع کنیم؟ تلویزیون توسینسو با مهندس احمدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره نامشخص می‌باشد که در توسینسو توسط محمد نصیری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره برنامه نویسی رو از کجا شروع کنیم؟ تلویزیون توسینسو با مهندس احمدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی