اطلاعات دوره
آموزش رایگان MongoDB
مسیر آموزشی

آموزش رایگان MongoDB

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آنچه در این دوره می‌آموزیم: آموزش MongoDB آموزش کار با دیتابیس MongoDB آموزش عملی MongoDB ورود به بازار کار با دانش MongoDB
دوره آموزش رایگان MongoDB دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 02 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمدحسین سیدآقایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان MongoDB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علیرضا

سپاس

سعید

عالی . به صورت خلاصه و مفید

زهره

اگر مباحث پیشرفته تر رو هم تدریس کنند خیلی خوب میشه. مثلا چطور دیتا رو از وب بخونیم و در دیتابیسمون بنویسیم، یا مثلا قبل از نوشتنشون یه تغییری اعمال کنیم و سپس بنویسیم و ... در کل دوره خوبی بود. ممنون از آقای سیدآقایی بابت لطفی که کردند و این دوره رو تهیه کردند.

مهدی

خلاصه و مفید درک خوبی از دیتابیس مونگو میده

انسیه

آموزش خوبی بود. ممنون. فقط لطفا هر وقت میخواهید مثال برای حقوق خانمها بنویسید، کمتر از حقوق آقایون مقدارش رو وارد نکنید. :)

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی