اطلاعات دوره
آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون
مسیر آموزشی

آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:علی بیگدلی4.5
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون چیست؟ در دوره آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون به آموزش عناوین پیشرفته‌تری پرداخته شده که در طول سال‌ها تجربه برنامه‌نویسی با پایتون کسب شده‌اند و در انجام بسیاری از پروژه‌ها بسیار کاربردی هستند. در این دوره با دسته‌ای از ماژول‌های کاربردی آشنا می‌شوید که با کمک آن‌ها می‌توانید بخشی از عملکردهای پروژه‌ها را به‌راحتی انجام دهید. به‌عنوان‌مثال زمانی می‌رسد که می‌خواهید پروژه خود را بدون انتقال کد به مشتری یا دیگران ارائه دهید. در این صورت لازم است که بتوانید یک فایل خروجی exe از برنامه خود بگیرید. علاوه بر این، با استفاده از فایل exe می‌توانید برنامه‌نویسی پایتون خود را روی سیستمی که پایتون روی آن نصب نیست، اجرا کنید. دوره آموزش رایگان پایتون پیشرفته مکتب‌خونه شما را با مباحث پیشرفته‌تری که در انجام پروژه‌های پایتون به آن‌ها نیاز دارید، آشنا می‌کند. آشنایی و کار با کتابخانه pyinstaller، کار با محیط مجازی پایتون، ماژول Logging و ... از جمله مباحث مهم مطرح در این دوره است.   هدف از یادگیری دوره آموزش مباحث پیشرفته پایتون چیست؟ اگر می‌خواهید پروژه‌های بزرگی در پایتون انجام دهید و در این زمینه پیشرفت کنید، علاوه بر کد زدن و برنامه‌نویسی باید با مهارت‌های دیگری هم آشنا باشید. هدف از یادگیری دوره آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون ارائه محتواهایی است که به شما کمک می‌کند عملکرد خود را در این زمینه بهبود ببخشید. شما با استفاده از این دوره می‌توانید مهارت‌های خود را در مباحث پیشرفته‌تری مانند ارائه پروژه‌های پایتون ارتقا دهید.   دوره آموزش مباحث پیشرفته پایتون مناسب چه کسانی است؟ کسانی که به برنامه‌نویسی پایتون تسلط دارند. برنامه‌نویسان پایتونی که پروژه‌های بزرگ انجام می‌دهند. برنامه‌نویسان پایتونی که باید پروژه‌های خود را به دیگران ارائه دهند. برنامه‌نویسان پایتونی که می‌خواهند سرعت عملکرد پروژه‌های خود را بهبود بخشند.   بعد از فراگیری دوره آموزش مباحث پیشرفته پایتون چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ اضافه کردن عملکردهای بیشتر به برنامه نصب و کار با کتابخانه پای اینستالر ایجاد محیط مجازی در پایتون استفاده از ورژن‌های مختلف کتابخانه‌های پایتون پشتیبانی چندین پروژه به‌صورت هم‌زمان آشنایی و کار با ماژول Logging و انجام تنظیمات اساسی در آن ساخت کلاس‌ها و توابع Log   سرفصل‌های دوره آموزش رایگان مباحث پیشرفته پایتون چیست؟ دوره آموزش پایتون پیشرفته طی ده جلسه به آموزش مباحث مهم در ارائه پروژه و بهبود عملکرد آن می‌پردازد. شما طی این جلسات با کتابخانه‌ها و ماژول‌های کاربردی پایتون مانند پای اینستالر، logging ،handlers و همچنین ردگیری عملکرد با exception آشنا می‌شوید.
شما می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

پوریا

متشکرم دوره ی تکمیلی بسیار مفیدیست.

علی

مرسی از مکتب خونه برای گرد هم آوری این دوره و دوره tkinter استاد بیگدلی , من قبلا آموزش tkinter ایشون تو آپارات دیده بودم بسیار عالی ساده صریح و خیلی مسلط هستند و مواردی که آموزش میدن بسیار کاربردی هستش , این دوره هارو بعد از دوره های پایتون استاد جادی بیبیند تا حد زیادی تکمیل میشه ؛ ممنون از ایشون و خسته نباشید به مکتب خونه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی