اطلاعات دوره
نقد ادبی انگلیسی
مسیر آموزشی

نقد ادبی انگلیسی

3,500,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.7/5
وضعیت قیمت: 3,500,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره نقد ادبی در ۱۸ جلسه توسط دکتر پوریا ترکمانه برای اولین بار توسط آکادمی Literature Land برگزار شد. در این دوره کتاب Reader’s Guide to Contemporary Literary Theory 6th by Roman Selden به طور کامل تدریس و در پایان هر فصل سوالات کنکوری مرتبط با آن حل و بررسی می شود. در این دوره شما با مهم ترین سبک های نقد ادبی روز دنیا آشنا می شوید و درک بهتری از آثار ادبی و هنری پیدا خواهید کرد. همچنین شما به صورت کاملا عملی نقد آثار را یاد خواهید گرفت. دوره نقد ادبی مناسب برای دانشجویان کارشناسی رشته ادبیات انگلیسی است که علاقه مند به یادگیری عمیق تر نقد ادبی هستند، متقاضیان کنکور ارشد رشته ادبیات انگلیسی و به طور گسترده تمام علاقه مندان به این حوزه هست.
دوره نقد ادبی انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت می‌باشد که در سرزمین ادبیات توسط پوریا ترکمانه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 3,500,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره نقد ادبی انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی