اطلاعات دوره
آموزش ساخت برنامه Quiz با JavaScript
مسیر آموزشی

آموزش ساخت برنامه Quiz با JavaScript

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش پروژه محور برنامه QUIZ با JavaScriptدر این دوره یاد می گیرید که با استفاده از جاوا اسکریپت یک برنامه QUIZ را پیاده سازی کنید در آموزش پروژه محور برنامه Quiz با جاوا اسکریپت، کار با توابع جاوا اسکریپت، عملگرهای شرطی و رویدادها آموزش داده می شود و کد نویسی بخش CSS را هم یاد می گیرید.
دوره آموزش ساخت برنامه Quiz با JavaScript دوره‌ای با امتیاز نهایی 2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در سینا لرن توسط سید سینا شجاعی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت برنامه Quiz با JavaScript را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی JavaScript سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی JavaScript در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی