اطلاعات دوره
مدیریت ارتباط با مشتری CRM مقدماتی (فیلم وبینار)
مسیر آموزشی

مدیریت ارتباط با مشتری CRM مقدماتی (فیلم وبینار)

249,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.8/5
وضعیت قیمت: 249,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این دوره به صورت اجرایی و کاربردی نکاتی را خواهم گفت که بتوانید سیستم ارتباط با مشتری خودتان را بنا کنید. این آموزش بر اساس تجربیات اجرایی من در این موضوع در ۴۰ کسب و کار مختلف است. اگر سیستم ارتباط با مشتری را با دقت در کسب و کار خودتان پیاده سازی کنید حتما فروش شما دوبرابر و بیشتر از دوبرابر خواهد شد. این را بر اساس تجربه خودم از اجرای این سیستم در کسب و کارهای مختلف عرض می‌کنم.
دوره مدیریت ارتباط با مشتری CRM مقدماتی (فیلم وبینار) دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 85 دقیقه می‌باشد که در کانون مربیان توسط مهدی سیاح نیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 249,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره مدیریت ارتباط با مشتری CRM مقدماتی (فیلم وبینار) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهارت ارتباطی سراسر اینترنت را در صفحه مهارت ارتباطی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی