اطلاعات دوره
آموزش همگانی سرمایه‌گذاری
مسیر آموزشی

آموزش همگانی سرمایه‌گذاری

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.9
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:حامد مددی3.5
  • زمان:1 ساعت و 08 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش همگانی سرمایه‌گذاری: برای شروع سرمایه‌گذاری در هر بازاری نیاز است تا با فضای کلی سرمایه‌گذاری در آن کشور آشنا شویم. هر کشوری براساس ساختار اقتصادی خود، بازار سرمایه‌گذاری  و بورس متفاوتی دارد؛ بنابراین فضای سرمایه‌گذاری در ایران با سایر کشورها متفاوت است و لازم است تا باتوجه ‌به اقتصاد ایران، سرمایه‌گذاری خود را با آگاهی آغاز کنیم. باتوجه‌به تورم‌های افسارگسیخته‌ای که در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم، شناخت بازارهای سرمایه‌گذاری بیش‌ازپیش اهمیت یافته است. دلیل آن هم این است که افراد به دنبال حفظ قدرت خریدشان هستند؛ بنابراین ممکن است افراد بسیاری تصمیم بگیرند که در بازارهای مالی، سرمایه‌گذاری کنند.  اما نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که ورود به بازارهای سرمایه‌گذاری نیاز به آگاهی و مطالعه دارد؛ بنابراین گام اول، شناخت بازارهای سرمایه‌گذاری است. در این دوره، بازارهای سرمایه‌گذاری مختلف معرفی می‌شوند. مزایا و معایب هر یک مورد بررسی قرار می‌گیرد. در نهایت بازدهی این بازارها در طی 10 سال اخیر بررسی می‌شود.که در آموزش همگانی سرمایه‌گذاری به همه این نکات توجه می‌شود. هر فرد برای شروع سرمایه‌گذاری باید با بازدهی بازارهای مختلف آشنا باشد تا مناسب‌ترین بازار را انتخاب کند و در انتهای سال سود بهتری کسب کند؛ بنابراین گام بعدی، انتخاب بازار سرمایه‌گذاری است. هر فرد باید چند بازار را برای سرمایه‌گذاری خود انتخاب کند و آموزش‌های مرتبط با آن بازارها را بگذراند. تا زمانی که فرد به دانش کافی دست نیافته‌است، نمی‌توان به او توصیه کرد که سرمایه‌گذاری را آغاز کند. دلیل آن هم این است که ممکن است فرد زیان‌های هنگفتی را متحمل شود. برخی از افراد تصورشان بر این است که با میزان سرمایه کم نمی‌توان سرمایه‌گذاری را انجام داد. اما باید به این مسئله توجه شود که با هر میزان سرمایه‌ای می‌توان آغاز کرد. تنها باید ابتدا شناخت لازم نسبت به بازارها حاصل شود. در نهایت بازاری متناسب با میزان سرمایه خود انتخاب کنید. سرمایه‌گذاری در هر بازار مزایا و معایبی دارد. به‌علاوه، ریسک هر بازار متفاوت است. ریسک هر بازار در مقاطعی زمانی مختلف، متفاوت می‌شود؛ بنابراین شناخت هرچه بیشتر بازارها، برای اتخاذ تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری مناسب، الزامی است. بازارهایی هم وجود دارند که به‌طورکلی سرمایه‎ گذاری در آن‎ها در دسته سرمایه‎گذاری کم‌ریسک قرار می‌گیرد. اما نکته‌ای که نباید فراموش شود این است که هرچه ریسک یک سرمایه‌گذاری کمتر باشد، سود انتظاری آن نیز کمتر خواهد بود. در این دوره به بررسی این بازارها نیز پرداخته می‎شود.  موفقیت در بازارهای سرمایه‌گذاری به ویژگی‌های شخصیتی افراد مرتبط است و استراتژی که هر فرد براساس شخصیت خود در نظر می‌گیرد، متفاوت است. یکی از ویژگی‌های مهم شخصیتی در سرمایه‌گذاری میزان ریسک‌پذیری یا ریسک‌گریزی افراد است، توجه داشته باشید که سود شما با افراد دیگر متفاوت است و این موضوع دقیقاً به میزان ریسکی که شما متحمل می‌شوید ارتباط دارد؛ بنابراین در آخر باید افراد بتوانند استراتژی معاملاتی متناسب با ویژگی‌های خودشان انتخاب کنند. دوره آموزش همگانی سرمایه‌گذاری فیندو به‌طور رایگان در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد و به شما دید جامعی از شروع سرمایه‌گذاری می‌دهد. در این دوره با انواع بازارها و مزایا و معایب آن‌ها آشنا می‌شوید و در انتهای دوره با دانشی که خواهید داشت در رابطه ‌با ورود به مناسب‌ترین بازار، تصمیم‌گیری کنید.
دوره آموزش همگانی سرمایه‌گذاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 08 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط حامد مددی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش همگانی سرمایه‌گذاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیرحسین

عالی بود ممنون

علی

باتشکر از استاد گرامی

کاربر مکتب‌خونه

تشکر فراوان از استاد محترم آقای مددی و مجموعه فیندو . طراحی و نظم بسیار خوبی داشت.

حسین

عالی

مسعود

برای آشنایی حدودی و کمک به پیدا کردن دید نسبت به انواع سرمایه‌گذاری انتخاب بسیار خوبی است . تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی