اطلاعات دوره
آموزش طراحی الگوریتم در عمل ۲ (Practical Algorithm Design)
مسیر آموزشی

آموزش طراحی الگوریتم در عمل ۲ (Practical Algorithm Design)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

گوگل چطور نتایج مبتنی بر جستجوی کاربران را با دقت نمایش می‌دهد؟ نرم‌افزارهای مسیریاب چطور کوتاه‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد پیدا می‌کنند؟ پاسخ سوالات فوق و بسیاری از پرسش‌های دیگر در حوزه تکنولوژی در کلمه الگوریتم نهفته است. طراحی الگوریتم در عمل 2 به شما کمک می‌کند تا بهتر نحوه عملکرد برنامه‌های کامپیوتری و اپلیکیشن‌های موبایل را درک کنید و منطق کارکردن این ابزارها را به‌طور عمیق‌تر بفهمید و نحوه‌ی تفکر و حل‌مسائل به روش الگوریتمی را بیاموزید. طراحی الگوریتم در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد و دانشمندان علوم داده برای تحلیل و تفسیر داده‌های خود از این روش‌ها استفاده می‌کنند. متخصص‌های کامپیوتر برای توسعه نرم‌افزار‌های مختلف و حل‌مسائل خود از الگوریتم‌ها استفاده می‌کنند و یکی از پایه‌های اصلی دانش هوش مصنوعی نیز الگوریتم‌ها هستند که باعث تحولات زیادی در حوزه‌ی تکنولوژی و اختراعات شده‌اند، این موارد باعث شده تا طراحی الگوریتم به یک مهارت لازم برای متخصص‌های علوم کامپیوتر تبدیل شود و یکی از قابلیت‌های پراهمیت برای کسب‌وکارهای حوزه IT به شمار آید. شما به کمک طراحی الگوریتم‌ها می‌توانید پتانسیل خود را در حل مسائل به کمک کامپیوتر ارتقا دهید و از این مهارت در حوزه‌های مختلف علوم استفاده کنید و به یک متخصص در حوزه‌ی علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی تبدیل شوید. در دوره طراحی الگوریتم در عمل 2 موارد زیر را بررسی می کنیم که عبارتند از:  الگوریتم‌های پویا به چه الگوریتم‌هایی گفته می‌شود و برای حل چه مسائلی کاربرد دارند.  با الگوریتم‌های حریصانه و کدگذاری هافمن آشنا می‌شوید.  از الگوریتم‌های پایه‌ای گراف مثل DFS و BFS برای طراحی الگوریتم استفاده خواهیم کرد.  با درخت‌های فراگیر و الگوریتم‌های پریم و کروسکال کار خواهیم کرد.  مسئله‌ی پیداکردن کوتاهترین مسیر را بررسی کرده و از الگوریتم‌های بلمن - فورد، دایسترا و فلوید - وارشال استفاده خواهیم کرد.  مسئله بیشترین شار جاری را تحلیل کرده و الگوریتم فورد - فولکرسون را معرفی خواهیم کرد. دوره طراحی الگوریتم در عمل 2 توسط سایت مکتب‌خونه برای علاقه‌مندان حوزه‌ی علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی تهیه شده تا دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه بتوانند به صورت عملی و کاربردی به صورت آنلاین و به زبان فارسی با مفاهیم این علم آشنا شوند.
دوره آموزش طراحی الگوریتم در عمل ۲ (Practical Algorithm Design) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد امین فضلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی الگوریتم در عمل ۲ (Practical Algorithm Design) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

سلام و واقعا واقعا خسته نباشید خیلی خیلی عالی بود ممنون از استاد و مکتب خونه

علی

با عرض سلام و خسته نباشید به همه اساتید و دست اندرکاران مکتب خونه...واقعا ازتون ممنونم برای قرار دادن این آموزش بسیار عالی و کاربردی.خیلی به این آموزش نیاز داشتم.مچکرم ازتون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی