اطلاعات دوره
 آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس
مسیر آموزشی

آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس احتماال شما هم از عالقمندان به یادگیری طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی برای شروع کسب درآمد آنالین خود هستید. در حال حاضر داشتن یک وبسایت جزء فاکتور های اصلی شروع کسب درآمد آنالین می باشد. ما در این دوره آموزشی به صورت مفصل به شما یاد می دهیم که چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. در این دوره آموزشی ما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم و با استفاده از آن سایت و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنیم. دوره آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس یک دوره جامع و کامل برای شروع یادگیری طراحی سایت می باشد. امروزه در کل جهان داشتن یک کسب و کار اینترنتی جزء جداناپذیر هر کسب و کاری شده است چه جدید و چه سنتی. پس اگر میخواهید تخصصی یادبگیرید که در دنیای جدید کسب و کارها محبوب و توانمند باشید ابتدا باید با مقدمات آن یعنی طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی آشنا شوید. این دوره نیاز به کدنویسی و تخصص قبلی ندارد، تنها کافی است یک کامپیوتر متصل به اینترنت داشته باشید و یادگیری را آغاز کنید.
دوره آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 59 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیرحسین مسعودی راد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mona2080

سلام و درود خیلی ممنونم بابت این اموزش عالی و کاربردیتون

محمد مولا

سلام جناب مسعودی راد باتشکر از زحمات شما دوره آموزشی حمل و نقل رایگان که قول داده بودید رو لطف میکنید بذارید توی سایت.

امیرحسین مسعودی راد (مدرس)

سلام دوست عزیز. ممنون از نظرتون دوره های جدید رو احتمالا از اواخر تیر یا شاید زودتر شروع به ضبط می کنم

SoheilSdj

سپاس گزارم

m.h.tafteh

با تشکر خیلی عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی