اطلاعات دوره
آموزش ادیوس – تدوین فیلم با نرم افزار Edius – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش ادیوس – تدوین فیلم با نرم افزار Edius – مقدماتی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

با توجه به گسترش بی حد و مرز رسانه‌های تصویری، تدوین فیلم‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل این رشته جایگاه شغلی ویژه‌ای دارد. به این ترتیب برای رسیدن به این هدف باید آموزش‌های لازم را به صورت اصولی و تخصصی فرا گرفته و مهارت‌های لازم را کسب کنید. در این فرادرس ما ابتدا به بیان هنر تدوین و مواد لازم در خلق آثار رسانه‌ای پرداخته و بعد از آن به یادگیری بخش‌های کاربردی نرم‌افزار جهت ساخت جلوه‌های بصری جذاب، می‌پردازیم.
دوره آموزش ادیوس – تدوین فیلم با نرم افزار Edius – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علی قدرتی صایین مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ادیوس – تدوین فیلم با نرم افزار Edius – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی