اطلاعات دوره
دینامیک گازها
مسیر آموزشی

دینامیک گازها

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:امیر نجات5
  • زمان:25 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دینامیک گازها شاخه‌ای از دینامیک سیالات است که به بررسی رفتار گازها در سرعت‌های بالا می‌پردازد. چنان‌چه گاز مربوط هوا باشد، معمولاً از اصطلاح آیرودینامیک استفاده می‌شود. با این حال بررسی رفتار هوای رقیق در سرعت‌های بالا هم در چارچوب دینامیک گازها می‌گنجد.دینامیک گاز در تحلیل پدیده‌هایی مثل انفجار، سوزش، و امواج شوک کاربرد دارد.این درس در دوره کارشناسی برای رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی نفت و مهندسی هوافضا تدریس میشود . ***صدا در جلسه بیست و پنجم نامطلوب می‌باشد***
دوره دینامیک گازها دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 25 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط امیر نجات مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دینامیک گازها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رشید

سلام من به شخصه خیلی به این مبحث علاقه مندم ممنون میشم اگر این دوره رو مجدد و به صورت کامل ضبط بکنید با سپاس

محسن

با سلام. ممنون از سایت مکتب خانه که با این سایت به توسعه عادلانه علم در سراسر کشور خدمت بزرگی کرده است، علی الخصوص دوره های رایگان!. ممنون از استاد عزیز جناب دکتر نجات که با تسلط خوبشان و همچنین اشاره به موزه دفاع مقدس مرتبط با موضوع یک حس عمیق و ارتباط خاصی گرفتم. امیدوارم ایشان و همچنین اساتیدی مثل ایشان در توسعه صنعت های مرتبطه بتوانند نقش آفرین باشند. با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی