اطلاعات دوره
آموزش طراحی سازه‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS
مسیر آموزشی

آموزش طراحی سازه‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS

149,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 149,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نرم افزار ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. این برنامه برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است. ایده برنامه های ساختمانی 35 سال پیش مطرح شده است . در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوتر های امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند. برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این برنامه می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و ویژه طراحی کرد. همچنین در ساختمان های فولادی می توان ضوابط ویژه قاب های خمشی عادی و ویژه و سیستم های مهاربندی همگرا و واگرا را در طراحی لحاظ کرد. علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق العاده ای که دارد، برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. برنامه ETABS به طور خودکار فایل ورودی SAFE را ایجاد می کند. همچنین برنامه ETABS قابلیت ایجاد فایل ورودی SAP2000 را دارد. در ویرایش جدید ETABS امکان فراخوانی هندسه و خطوط شبکه از نرم افزار اتوکد وجود دارد. امکان فرستادن هندسه و مشخصات دیگر به نرم افزار اتوکد نیز وجود دارد.
دوره آموزش طراحی سازه‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد عزیزی بارجین مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 149,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی سازه‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

هادی

با سلام و خسته نباشید. مثل درس SAP 2000 در حد عالی بودن ممنونم از مکتب خونه و استاد گرامی بابت توضیحات کامل

فرشاد

در مقایسه با سایر اموزش های سایت های مختلف ضعیف است و آموزش دهنده مبتدی و بدون تجربه است و به صورت مفهومی توضیح نمی دهد.

حنیف

نسبت به بقیه دوره های مکتب خونه خیلی سطحش پایینه. مدرس اصلا مسلط نیست. حتی بعضی جاها اصطلاحاتو اشتباه میگه.اصلا پیشنهاد نمیکنم.

مریم

من راضی بودم

محمدرضا

واقعا عالیه. استاد واقعا کامل و واضخ درس میدن. نمیدونم دوستان چرا با کامنت هاشون کم لطفی کردن. خداییش خوب درس میده استاد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی